Pristatymas, apmokėjimas, garantijos ir grąžinimas

Pristatymas, apmokėjimas, garantijos ir grąžinimas
1. PREKIŲ PASIRINKIMAS.

1.1 Prekes išsirinkite mūsų prekių kataloge. Norėdami pirkti pasirinktą prekę, pirmiausiai įsidėkite ją į pirkinių krepšelį t.y. spauskite mygtuką "Pirkti”. Surinkę į prekių krepšelį visas norimas prekes ir nusprendę pirkti, spauskite mygtuką "Pirkti".

Perspėjame, kad prekių spalvos gali šiek tiek skirtis. Kiekvienas kompiuterio monitorius iškraipo spalvinę gamą. Rekomenduotume prekes rinktis pagal prekių aprašymą, kuriame stengiamės nurodyti tikslesnę prekės spalvą.

1.2 Padarę užsakymą bet norėdami jį atšaukti, ar prekę pakeisti, kreipkitės [email protected]

Jei esate pirkėjas iš užsienio, ar norite, kad prekės būtų pristatytos į užsienį, kreipkitės [email protected]

2. PIRKINIO APMOKĖJIMAS.

2.1  Užpildžius užsakymą, automatiškai bus suformuota sąskaita faktūra, kuri bus atsiųsta į užsakyme nurodytą elektroninio pašto adresą, pagal kurią turėsite atlikti pavedimą.

 2.2 Pavedimą galite atlikti į šią sąskaitą: Aurelija Lietuvininkienė LT06 7044 0003 4461 1020

ARBA

Per PayPal per šią nuorodą: https://www.paypal.com/paypalme/kmdeco?locale.x=en_US

3. PREKIŲ PRISTATYMAS.

3.1. Pristatymo terminai.

Užsakytos ir apmokėtos prekės siunčiamos žemiau nurodytomis sąlygomis:
Pristatymas pradedamas vykdyti iškart (darbo valandomis), kai pinigai patenka į sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą. 
Kai užsakymas yra skubus, labai svarbu pildant užsakymą (papildomos informacijos laukelyje) įrašyti datą, kada turėtų prekės pasiekti gavėją arba prieš užsakant parašykite užklausimą el.paštu [email protected] 

Jeigu Jūsų prekių krepšelį sudaro prekės iš kelių skirtingų gamintojų, Jūsų prekės atkeliaus per kelias siuntas, kad jos greičiau Jus pasiektų. Tačiau jeigu tai dovana ir norėtumėte, kad visos prekės būtų supakuotos į vieną siuntą, būtinai tai mums praneškite  el.paštu [email protected] 

Užsakymai vykdomi tik darbo dienomis 10.00 - 19.00 val.

3.2. Prekių įteikimas.

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 9.00 - 17.00 val. tik darbo dienomis. Kai kuriais atvejais, kai užsakymas sudarytas iš kelių prekių, ir siunčiamas iš skirtingų vietų gali prekės atkeliauti per kelias siuntas, kad siunta pasiektų Jus greičiau. Namų adresas  su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Lietuvos pr. 11-22, durų kodas 000).

3.4. Pristatymo kaina


• Pristatymas Lietuvoje - 3 EUR (Lietuvos paštu) arba 4 EUR (Omniva, lpexpress paštomatais), arba 6 EUR (kurjeriu).
• Pristatymas į užsienį apmokestinamas pagal Lietuvos pašto įkainius (tikslinamas pagal kiekvieną užsakymą individualiai).

3.5. Grąžinamos siuntos dėl netikslaus adreso.

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS, PAŽEISTOS PAKUOTĖS.


Gavę siuntinį, būtinai patikrinkite, ar jis nepažeistas.
Gavę pažeistą pakuotę būtinai turite pažymėti tai kurjerio pateiktame pasirašyti lape, kitaip dėl pažeistos pakuotės ar matomo pakuotės defekto ir tai lemiančio prekių sudaužymo, sulaužymo mes atsakomybės negalėsime prisiimti.
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkintas pirkiniu, prašome susisiekti su mumis ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po siuntos gavimo. Prašome atkreipti dėmesį: Jūsų grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Pristatymo kaštai nėra padengiami. Jeigu prekė buvo pristatyta pažeista, taip pat prašome nedelsiant susisiekti su mumis ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po siuntos gavimo.
Jeigu norite grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis ir nurodyti šią informaciją:

a) užsakymo numerį ir datą;

b) pilną prekės pavadinimą;

c) grąžinimo priežastį (prekė pažeista, defektas ir kt.).

Prie prekių yra nurodytas gamintojas, kuris visokeriopai atsako už prekę, ją pagamina, supakuoja ir išsiunčia. KMDeco.lt realių prekių neturi ir nesandėliuoja, prekės gaminamos gaunant užsakymą, parduotuvėje pateikiamos tik galimų variantų nuotraukos. 

PRIVATUMO POLITIKA

1. Bendrosios nuostatos
1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja Rafinuota dovana elektroninės parduotuvės (toliau – 
KMDeco) ir KMDeco kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad 
KMDeco juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2.  Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
2.1 
KMDeco vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2  KMDeco gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.
3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

4. Registracijos pateikimo taisyklės
4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai adresu 
[email protected] 

6. Slapukai (angl. cookies)
6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Reziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
7.1 
KMDeco turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Šiuo metu prekės siunčiamos:

1. Lietuvos paštu registruota, pirmenybine siunta. Kuri nuo prekės išsiuntimo pristatoma klientui į namus per 1 - 3 d. d. Lietuvoje. Jeigu prekės pristatymo metu klientas nerandamas namuose, tuomet prekę saugo pagal gyvenamą vietą esantis Lietuvos pašto skyrius, prekės saugojimas trunka apie 1 mėn. (pasitikslinti savo gyvenamos vietos pašto skyriuje.)

2. OMNIVA PAŠTOMATU.

Kurjeris:
Siuntos šalies teritorijoje pristatomos sekančią darbo dieną**.
** Nurodytas standartinis siuntų pristatymo laikas, per kurį pristatoma daugiau kaip 99% siuntų.
Užsakymai priimami ir siuntos paimamos tik darbo dienomis. Jei užsakymą pateiksite poilsio dieną, jis bus vykdomas taip, lyg būtų pateiktas sekančios darbo dienos rytą.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums [email protected]

Ačiū, kad perkate pas mus

Rafinuota dovana (KMDeco)