Naudojimo sąlygos

PIRKIMO SĄLYGOS:

            Savo visus pageidavimus susijusius su užsakymu galite parašyti ir pildant užsakymą, sekančiame užsakymo žingsnyje yra papildomos informacijos laukelis, kuriame galima parašyti visus savo norus. 

            Užpildžius užsakymą ir paspaudus "Pirkti" bus automatiškai suformuota sąskaita faktūra pamokėjimui, kurią gausite į užsakyme nurodytą elektroninio pašto adresą.

          Užsakytos ir apmokėtos prekės siunčiamos žemiau nurodytomis sąlygomis:

      Kai suformuojamas užsakymas mes gauname pranešimą su visa užsakymo informacija, o Jums elektroniniu paštu atsiunčiamas užsakymo suformavimo patvirtinimas su sąskaitos duomenimis užsakymo apmokėjimui. Užsakymo apmokėjimo laukiame 3 darbo dienas, negavus pamokėjimo per 3 darbo dienas - užsakymas anuliuojamas. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

          Jei turite klausimų dėl pristatymo, rašykite el.paštu [email protected] 

          Užsakymai vykdomi tik darbo dienomis 10.00 - 19.00 val.

PREKIŲ ĮTEIKIMAS:

         Užsakymai Lietuvoje pristatomi 9.00 - 17.00 val. tik darbo dienomis.
         Namų adresas  su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Lietuvos pr. 11-22, durų kodas 000).

PRISTATYMO KAINA:

        • Pristatymas Lietuvoje - 3 EUR (Lietuvos paštu), 4 EUR (Omniva paštomatu).
        • Pristatymas į užsienį apmokestinamas pagal Lietuvos pašto įkainius (tikslinamas pagal kiekvieną užsakymą individualiai).

         Grąžinamos siuntos dėl netikslaus adreso.

SVARBU!!!

        Jeigu Jūsų prekių krepšelį sudaro prekės iš kelių skirtingų gamintojų, Jūsų prekės atkeliaus per kelias siuntas, kad jos greičiau Jus pasiektų. Tačiau jeigu tai dovana ir norėtumėte, kad visos prekės būtų supakuotos į vieną siuntą, būtinai tai mums praneškite  el.paštu [email protected] 

PIRKINIO APMOKĖJIMAS.

        Užpildžius užsakymą, automatiškai bus suformuota sąskaita faktūra, kuri bus atsiųsta į užsakyme nurodytą elektroninio pašto adresą, pagal kurią turėsite atlikti pavedimą.

       Pavedimą galite atlikti į šią sąskaitą: Aurelija Lietuvininkienė LT06 7044 0003 4461 1020

ARBA

       Per PayPal per šią nuorodą: https://www.paypal.com/paypalme/kmdeco?locale.x=en_US

PRIVATUMO POLITIKA

1. Bendrosios nuostatos
1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja RAFINUOTA DOVANA elektroninės parduotuvės (toliau – KMDeco) ir KMDeco kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad KMDeco juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2.  Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
2.1 KMDeco vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2  KMDeco  gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.
3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

4. Registracijos pateikimo taisyklės
4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai adresu [email protected]

6. Slapukai (angl. cookies)
6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Reziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
7.1 KMDeco turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums [email protected]

Krepšelis

Krepšelis tuščias.